خودرو؟ ویلا؟ ساعت؟ گوشی موبایل؟ یا ….
آیا حاضرید این موارد را با قلب،کلیه،مغز،کبد ویا حتی دست و پای خود عوض کنید؟؟؟
میشه گفت لاکچری ترین،گرانترین و ارزشمندترین داشته شما سلامتی شماست!
برای حفظ سلامتی خود،این نعمت بزرگ!

طبیعی زندگی کنیم!

ادویه ها با رایحه و رنگ های متنوع و خواص دارویی مختلف خود، بهترین چاشنی برای خوش طعم و خوش بو کردن غذا هستند. تنها هدف از مصرف ادویه طعم دار کردن غذا نیست بلکه ادویه ها موجب کاهش مصرف نمک هنگام طبخ می شوند. شما با اضافه کردن بهترین ادویه ها به غذای خود می توانید علاوه بر خوش طعم کردن غذا از فواید آنها برای سلامتی خود استفاده کنید.

گیاهان و ادویه های خالص و طبیعی که بصورت 100% ارگانیک استفاده می شوند، به عنوان یک روش بهداشتی و سالم برای تهیه غذاها و درمان برخی از مشکلات شناخته شده اند.

این گیاهان و ادویه ها، بدون استفاده از هر گونه مواد شیمیایی صنعتی و سموم ناخواسته، در طبیعت رشد می کنند و تمامی خواص و مزایای بیولوژیکی خود را حفظ می کنند. از جمله محصولاتی که در این دسته قرار می گیرند می توان به ادویه هایی مانند زردچوبه، فلفل سیاه و دارچین و همچنین گیاهان دارویی مانند زعفران، زنجبیل، نعناع و رزماری اشاره کرد.

استفاده از این گیاهان و ادویه ها در آشپزی و درمان، علاوه بر افزایش طعم و عطر غذاها، بهبود عملکرد سیستم گوارشی، سیستم ایمنی بدن و کاهش التهابات و علائم بیماری ها را نیز دارد.

در مجموعه چاشنی ساز اولین و آخرین موضوع، کیفیت محصولات و سلامتی مصرف کنندگان عزیز میباشد. تمام ادویه ها از با کیفیت ترین و عالی ترین ادویه ها و بصورت قلم تهیه میگردد و قبل از آسیاب شدن تمامی ادویه ها پاک میگردند و عاری از سنگ و چوب شده و سپس آسیاب میشوند و هیچگونه مواد دیگر و ناخالصی در ادویه های آسیاب شده در مجموعه چاشنی ساز وجود ندارد. تمام ادویه جات مجموعه چاشنی ساز بصورت ارگانیک تهیه میگردد ما به شما پیشنهاد می کنیم تا حتماً زردچوبه، فلفل سیاه، پودر سیر فروشگاه چاشنی ساز را امتحان کنید تا تفاوت کیفیت را در همین 3 ادویه کاملاً متوجه شوید.

نمونه ای از آشغالهای موجود در ادویه جات قلم که توسط مجموعه چاشنی ساز پاک میشوند