شرایط مرجوعی کالا در وبسایت فروشگاه ما به شرح زیر می باشد :

امروزه دنیای کسب و کار بر پایه « مشتری مداری» و «رضایت مشتریان» استوار گشته، به گونه‌ای که گسترش خدمات و حتی ارائه آن بدون در نظر گرفتن این اصل نه تنها مشکل، بلکه غیر ممکن است. فعالان عرصه اقتصاد و کسانی که به ماندگاری جاودانه در این عرصه می‌اندیشند، به خوبی می‌دانند که اکسیژن تنفس در دنیای تجارت، اصل مشتری مداری است و درک این سخن که «همیشه حق با مشتری است » را سرلوحه برنامه‌های خویش می‌دانند.

فروشگاه اینترنتی چاشنی ساز در راستای ایجاد وفاداری در مشتریان و حفظ رضایت‌مندی آنان، فعالیتی به نام برگشت از فروش را در واحد امور مشتریان طراحی نموده، برگشت از فروش خدمتی است که در جهت تسهیل و تسریع و همچنین ارائه خدمات بهتر به مشتریان ارائه می‌گردد.

فروشگاه اینترنتی چاشنی ساز امکان مرجوع نمودن اقلام سفارش را برای مشتریان تا 72 ساعت پس از تحویل سفارش ممکن ساخته است.

برگشت از فروش عبارت است از: کالایی که به دلایل مختلف از جمله کیفیت، قیمت، اشتباه در بارکد، تغییر تصمیم مشتری و غیره توسط مشتری برگشت داده می‌شود.

شرایط مرجوعی کالا و نحوه انجام آن:

1- به دلیل اشتباه از طرف فروشگاه (در هر مرحله از پروسه ارسال). در این حالت در اولین فرصت مأمور توزیع چاشنی ساز با همراه آوردن کالای صحیح و به شکل کاملاً رایگان، نسبت به تعویض کالای اشتباه با کالای صحیح اقدام می‌نماید.

2- به دلیل انصراف از سوی مشتری بعد از تحویل کالا. با هماهنگی مشتری فروشگاه در اسرع وقت نسبت به دریافت کالا و عودت مبلغ اقدام می‌نماید.

3- به دلیل انصراف از سوی مشتری قبل از تحویل کالا. با هماهنگی مشتری فروشگاه در اسرع وقت نسبت به عودت مبلغ اقدام می‌نماید.

4- به دلیل مشکلات کالا از قبیل معیوب بودن آن. در این حالت در اولین فرصت مأمور توزیع چاشنی ساز با همراه آوردن کالای سالم و بدون اخذ هزینه، نسبت به تعویض کالای معیوب اقدام می‌نماید.

به منظور مرجوع کردن اقلام یک سفارش باید نکات زیر را مد نظر قرار داد:

  • اصل فاکتور خرید برای مرجوع کردن یک سفارش باید نزد مشتری موجود بوده و امکان تحویل به نماینده چاشنی ساز را داشته باشد.
  • تاریخ فاکتور می بایست حداکثر مربوط به 72 ساعت گذشته باشد. زمان اطلاع رسانی مجاز توسط مشتری حداکثر تا ظهر روز آخر می باشد.
  • حداقل 95% از محصول، در صورت خرابی می بایست در ظرف آن موجود باشد.
  • بسته بندی کالا و نیز برچسب کالایی که مرجوع میگردد باید وجود داشته باشد.
  • موارد مربوط به سلامت کالاها، عدم تطابق کالاهای دریافتی با اقلام سفارش گذاری شده، ناقص بودن سفارش، سپری شدن تاریخ انقضاء و یا مخدوش بودن بسته بندی اقلام سفارش باید در هنگام تحویل گرفتن کالا چک شود. در صورت وجود هر گونه ایراد و یا اشکالی به واحد پشتیبانی چاشنی ساز اطلاع داده شود.